Geciktirici İlaç İsimleri

Geciktirici İlaç İsimleri

Geciktirici ilaç isimleri,geciktirici ilaç isimleri hakkında,erken boşalma sorunu olan erkekler için üretilen ilaçlar ve bu ilaçların ne kadar etkili olduğu,kişiye göre geciktirici ilaçların etkisi değişmektedir. Bazı kişilerde geciktirici ilaçlar erken boşalmayı engellemede etkili olmamakla birlikte tıbbi tedavi istenmesi önerilir.

Almanya’nın Hamburg kentinde erken boşalmayı engelleyen yeni bir ilaç üzerinde yapılan çalışmalar olumlu sonuçlar vermeye başladı.Araştırmaları yürüten Seksoloji Uzmanı Prof. Dr. Hartmut Porst; “Dapoxietin” adı verilen yeni ilacı kullananların normalde cinsel doyuma ulaştıkları sürenin yaklaşık dört katı kadar geç boşaldıklarını ileri sürdü

Cinsel ilişki süresini artıran ve cinsel ilişkiye girmeden bir saat önce alması gereken yeni ilaç yakında piyasaya çıkacak. Dünyada ve ülkemizde çok sayıda erkeğin cinsel yaşamını kabusa dönüştüren ve tıp dilinde “Ejaculatio Praecox” adı verilen erken boşalma sorununun çözümü için yapılan çalışmaların tarihi en az tıp tarihi kadar eskidir.Erken boşalmada tedavisinde geciktirici etkisi olan ve cinsel terapiye destek olarak verilmektedir. Bu amaçla kullanılan ilaç gurupları aşağıdadır:

1-Dopamine Antagonistleri
2-Antidepresanlar
3-Anksiyolitikler
4-Lokal Uyuşturucu Krem veya Losyonlar: Penis ucunun hassasiyeti lokal uyuşturucularla azaltılabilir. Ancak bunların çok sık kullanılması sakıncalıdır.
5-Bitkisel Karışımlı Afrodizyaklarİlk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkında Yorum Yazın

 

— zorunlu *

— zorunlu *